Liga Młodych Logistyków

LML LOGO

„Liga Młodych Logistyków” jest autorskim projektem Naukowego Koła Logistyki DIALOG, działającego przy Katedrze Logistyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, a tegoroczna edycja jest już trzecią odsłoną Konkursu. Jest on kierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, kształcących się w zawodach technik logistyk lub technik spedytor, a jego główny cel stanowi pogłębianie wartości merytorycznych uczestników jak i studentów, a także promocja naszej uczelni. Jest to nowa marka wśród inicjatyw tego typu. LML urozmaica w sposób edukacyjny codzienny tok dnia oraz nauki szkolnej. Pozwala uczniom na realizowanie swojej pasji oraz pogłębianie wiedzy z zakresu logistyki.

Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Dotychczasowe edycje odbyły się  na bardzo wysokim poziomie, a uczestnicy wykazywali ogromną wiedzę oraz chęć do dalszego jej pogłębiania. Laureaci konkursu w poprzednich latach zostali wyróżnieni cennymi nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi. Mieli również okazję wziąć udział w niezwykle atrakcyjnym wyjeździe studyjnym wraz z członkami NKL DIALOG.

„Liga Młodych Logistyków” wyróżnia się bardzo wysokim poziomem wiedzy z zakresu logistyki, a uczestnicy mimo to stawiają czoła zadaniom w różnej formie. Konkurs organizowany jest na fali rosnącej popularności kierunku logistyka oraz zainteresowań młodych ludzi.

Do tej pory odbyło się sześć edycji konkursu – sięgnij do rozwijanego menu, aby zobaczyć szczegóły z każdej edycji!