Patroni medialni

EUROLOGISTICS:

Wydawca czasopism branżowych, oraz serwisów internetowych. Jego misją jest dostarczanie praktycznej wiedzy, upowszechnianie dobrych praktyk związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw, a także informowanie o trendach i innowacyjnych rozwiązaniach w branży TSL. Działa na rynku od 2000 r.
Więcej informacji na stronie: http://eurologistics.pl/

eurologistics_800


 

Młodzi Logistycy:

Portal przeznaczony nie tylko dla studentów, uczniów szkół logistycznych, ale także dla absolwentów kierunków związanych z logistyką. Można na nim znaleźć logistyczne informacje ze świata, konferencje, informacje o kołach naukowych, jak również ogłoszenia o pracy i stażach.
Więcej informacji na stronie: http://mlodzilogistycy.pl/

ml


 

logistyczny.com:

Portal w sposób merytoryczny i przejrzysty prezentuje wydarzenia ze świata logistyki. Jest odpowiedzią dla osób szukających informacji z zakresu logistyki, transportu, magazynowania i dystrybucji.
Więcej informacji na stronie: http://logistyczny.com

17016612_1408686682535077_1668657530_o


 

Transport manager:

Czasopismo skupiające się na zagadnieniach związanych z transportem pod kątem prawnym, technicznym, czy finansowym. Można w nim znaleźć ciekawe i praktyczne informacje z całego świata.
Więcej informacji na stronie: http://www.transport-manager.pl/


17474601_1434793306591081_1337652044_n


 

Transportet.pl:

Serwis transportowy skierowany dla ludzi zainteresowanych tematyką TSL. Można w nim znaleźć wiele ciekawych informacji jak np. definicje, czy filmy związane z branżą TSL. Dzięki bazie firm użytkownik łatwo znajdzie firmy z branży, które go interesują.
Więcej informacji na stronie: http://transportet.pl

17579835_1440785169325228_1273504005_n


 

Polska Gazeta Transportowa

Tygodnik logistyczny fachowo informujący o najważniejszych wydarzeniach i problemach logistyki, spedycji i transportu zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Gazeta posiada również swój serwis internetowy, w którym można przeczytać artykuły i felietony na temat TSL oraz zapoznać się z kalendarzem wydarzeń branżowych.
Więcej informacji na stronie: http://www.gazetatransportowa.com.pl/

polskagazetatransportowa


 

pracujwlogistyce.pl

Portal dedykowany dla osób poszukujących pracy oraz pracodawców z branży TSL. Mogą tu oni znaleźć najświeższe interesujące ich ogłoszenia, jak również zamieścić własną ofertę pracy. Oprócz tego portal publikuje informacje o bieżących wydarzeniach oraz rozwoju rynku usług i pracy w branży.
Więcej informacji na stronie: http://www.pracujwlogistyce.pl/

pwl


 

log4.pl

Portal w fachowy sposób prezentujący informacje z obszaru usług gospodarki magazynowej i logistyki wewnętrznej. Jest również wydawcą takich publikacji jak: „Bezpieczny Magazyn”, „EMIL”, „Logistyczne Marki”, „Widlak List”, „Palety”, które poszerzają oraz uzupełniają wiedzę dotyczącą wspomnianych wyżej dziedzin. Osoby zainteresowane zakupem wyposażenia, sprzętu lub usług mogą również zapoznać się tu z obszerną bazą firm, gdzie znajdą wyczerpującą ofertę oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z wybranym dostawcą.
Więcej informacji na stronie: www.log4.pl

indeks


 

logistyka.net.pl

Jeden z największych portali branżowych w Polsce, skierowany do osób zainteresowanych tematyką TSL i poszukujących merytorycznej wiedzy. Znajdą one tutaj między innymi tworzone przez ekspertów prace teoretyczne oraz opracowania praktyczne. Mogą również zapoznać się z branżowymi aktualnościami.
Więcej informacji na stronie: www.logistyka.net.pl

logistyka.net.pl