Relacja: Azymut Consulting, warsztat pt: „Psychologia biznesu”.

11 kwietnia 2014 roku odbył się warsztat z serii „Logistyka. Teoria vs Praktyka”, który poprowadziła firma Azymut Consulting. Przedstawicielką przedsiębiorstwa była Pani Anna Oleksy – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach, która w branży logistycznej pracuje od 17 lat. Pani Anna przeprowadziła warsztat pt: „Psychologia biznesu”. Zajęcia te przeprowadziła w bardzo ciekawy sposób, wkładając w nie całą swoją pasję do tematu psychologii.

Podczas warsztatów uczestnicy musieli otworzyć swoje umysły oraz pobudzać swoją kreatywność, aby wymyślić 10 rzeczy kojarzących się ze słowem podanym przez prowadzącą. Wysiłek ten, wbrew pozorom nie był łatwy, ale stworzył podstawę do kontynuowania zajęć. Kolejnym zadaniem, które postawiła przed uczestnikami Pani Anna, było zbudowanie jak najwyższej wieży z makronu spaghetti oraz słodkich pianek.

Ostatnim etapem warsztatu było przekazanie uczestnikom podstaw psychologii biznesu oraz sposobu, w jaki powinno się prezentować samego siebie np. podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Dziękujemy Pani Annie za przeprowadzenie ciekawego warsztatu i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z warsztatu :)