Jeronimo Martins partnerem koła!

jm

Portugalską firmę – Jeronimo Martins chyba nikomu  nie trzeba przedstawiać. Właściciela największej sieci sklepów i najbardziej popularnych wśród Polaków – sklepów Biedronka, drogerii Hebe czy aptek Hebe apteka. Jest Nam niezmiernie miło poinformować, że tak poważna grupa handlowa w Polsce wspiera działalność prowadzoną przez nasz „Dialog” przy dwóch ważnych wydarzeniach. Są nimi Uniwersytecka Liga Logistyków, która odbędzie się już  za dwa tygodnie! W dniach 25-26 kwietnia. Kolejną okolicznością, gdzie wspólnie współpracować będziemy są obchody 20-lecia działalności naszego  koła naukowego logistyki. Jest to niewątpliwie ciekawy  jubileusz, na który serdecznie zapraszamy!

Główna siedziba firmy w Polsce znajduje się w Warszawie. Ale serce biznesu firmy Jeronimo Martins Polska to ponad 3000 sklepów w całej Polsce. Spółka ma 16 centr dystrybucyjnych, a ich funkcją jest zapewnienie codziennych dostaw do sklepów w ramach regionu.

To niezmiernie miłe, że w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu JM postanowiła nas wesprzeć. Serdecznie dziękujemy!