Nowy projekt!

Pragniemy poinformować, że członkowie NKL Dialog (mgr Jakub Knauer- alumn oraz Kacper Caniboł – członek) wraz z opiekunem Koła dr. Krzysztofem Niestrojem oraz  przedstawicielką Paneuropy- Emilią Cygnarowicz  nawiązali współpracę z Polskim Stowarzyszeniem Menedżerów Logistyki (http://psml.pl/) w ramach przygotowań do projektu „TOP Young 100”, który swoim zasięgiem ma objąć studentów polskich uczelni chcących rozwijać swoje kompetencje związane z pracą w logistyce oraz chcących wyróżnić się na rynku pracy. W pracach projektowych uczestniczą również studenci Uczelni Łazarskiego z Warszawy oraz członkowie Studenckiego Koła Naukowego „AELogic” z Poznania.  Wartym podkreślenia jest fakt, że członkowie naszego Koła będą współpracowali bezpośrednio z p. Mariuszem Geraltowskim (prezes zarządu PSML) oraz p. Teodorem Kulą (dyrektorem zarządzającym ESA Logistyka, Grupa Hitachi).

20170331_150134

Zespół projektowy „TOP young 100”

Już na pierwszym spotkaniu które odbyło się w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki  w Warszawie, przedstawiciele Dialogu mieli okazję czerpać z doświadczenia opiekunów projektu obserwując nowoczesne podejście do pracy nad projektem (m.in określania celów projektu, określania wartości dodanej czy też planowania terminów). Pierwsze spotkanie zainicjowało działania mające na celu stworzenie całkowicie nowej inicjatywy dla studentów kierunków logistycznych oraz pracodawców z branży logistycznej.

Więcej informacji na temat projektu będzie pojawiało się zarówno na stronach prowadzonych przez NKL Dialog jak również na stronie Uczelni oraz PSML w miarę postępu prac.

O projekcie można również przeczytać na stronie Uczelni.

top young 100 logo high