Warsztaty z ekologistyki dla Szkoły Podstawowej nr 3

Obraz 034

20 marca 2017 roku trzy członkinie NKL Dialog udały się do Żor, aby opowiedzieć dzieciom z tamtejszej Szkoły Podstawowej nr 3 czym jest Ekologistyka. Rozentuzjazmowane grupy młodych adeptów z zaciekawieniem wysłuchały prezentacji o produkcji czekolady, w której „przemycono” kwestię ochrony środowiska, logistyki, transportu. Nie obyło się bez rozlicznych pytań i odpowiedzi na pytania zadawane przez prowadzące. Uwieńczeniem zajęć, jak i sprawdzeniem wiedzy była gra planszowa, która pozwoliła na weryfikację wiedzy dzieci, a także aktywne spędzenie czasu. Na koniec każdy otrzymał słodki podarunek, a uśmiechy nie schodziły z ust. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie Szkole Podstawowej nr 3 w Żorach, a przede wszystkim Pani Marzenie Hanus za doskonałą organizację i wsparcie. Oby więcej tak wspaniałych, wspólnych przedsięwzięć i miejmy nadzieję do zobaczenia wkrótce!

Obraz 027  Obraz 025

Obraz 020