Archiwa kategorii: Inne

Nowy zarząd wybrany

Nadszedł czas, aby przedstawić nowy zarząd naszego Koła, który został wyłoniony poprzez głosowanie członków Dialogu. Zanim jednak przedstawimy osoby, które będą prowadziły koło przez następny rok akademicki, chcielibyśmy bardzo podziękować za ogromny wkład i wysiłek włożony w pracę Koła, członkom zarządu, którzy zakończyli swoje kadencje: Karolina Spojda, Monika Piecha, Żaneta Szymanek i Maciek Dudek- kochamy was!
Jeżeli chodzi o zmiany w zarządzie, to dwie osoby pozostały na swoich stanowiskach: Klaudia Malik będzie nadal pełniła funkcję przewodniczącej, a Kacper Caniboł funkcję wiceprzewodniczącego ds. informatycznych. Nowymi członkami są Dorota Urbańczyk, Julia Senkała, Ola Stuglik oraz po rocznej przerwie Kinga Konstanty- życzymy wszystkiego dobrego!

11425727_853247874758878_300286452_n

Sukces w konkursie Ministerstwa Skarbu Państwa

Kolejne dobre informacje! Jeden z naszych członków- absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Bartłomiej Zębala został uhonorowany przez Panią Premier za udział w konkursie „Budujemy wartość polskiej gospodarki” organizowanym przez Ministerstwo Skarbu Państwa! Bartek w ramach wyróżnienia odbędzie również staż w KGHM w departamencie logistyki i spraw celnych! Serdeczne gratulacje!
W linku poniżej relacja z wydarzenia.
https://www.premier.gov.pl/…/premier-ewa-kopacz-wreczyla-dy…

photo(1)

Wycieczka Szkoły Podstawowej

Kolejna grupa naszych młodszych koleżanek i kolegów na Uniwersytecie Ekonomicznym !
15 maja odbyła się już ostatnia z planowanych w tym semestrze wycieczek uczniów szkół podstawowych na naszą uczelnię. Tak jak przy każdej z nich, nie zabrakło tam również członków naszego Koła, którzy pomagali organizatorom w oprowadzaniu grup.
Dodatkowo nasze dwie przedstawicielki miały możliwość zaprezentowania gościom, czym jest logistyka, co ciekawego robimy w naszym Kole i dlaczego warto do nas dołączyć. Każdy z uczestników dostał na zakończenie prezentacji słodką niespodziankę.
Wycieczki te bardzo podobają się uczniom i możemy już zdradzić, że na kolejny rok akademicki mamy już kilka kolejnych zainteresowanych szkół, które chciałyby zwiedzić Uniwersytet 11136756_839377676155124_1152090707356246659_n

Nowy adres e-mail!

Uwaga! W związku z wymaganą przez naszą uczelnię zmianę skrzynki pocztowej, nasze Koło będzie używało nowego adresu e-mail. Wszystkich, którzy chcą się z nami kontaktować zapraszamy do skorzystania z nowego adresu:
nkldialog@uekat.pl

Pozdrawiamy!