Archiwa kategorii: Firma

Partner LML – FIEGE

Partner Ligi Młodej Logistyków, firma FIEGE to wiodący europejski operator logistyczny. Specjalizuje się w skutecznych logistycznych rozwiązaniach łańcucha dostaw.

Firma ta działa w branży modowej, ochronie zdrowia, przemyśle, branży dóbr konsumpcyjnych, oponiarskiej, mediowej i pocztowej. Prowadzi także działalność w wielokanałowej sprzedaży detalicznej.

Obecnie FIEGE prowadzi program ambasadorsko – rozwojowy, w którym można rozwijać się w obszarze procesów magazynowych, a także zostać Ambasadorem marki wśród studentów.

Więcej informacji o programie pod tym linkiem.

fiege

Partner LML – Jeronimo Martins

Partner Ligi Młodych Logistyków, firma Jeronimo Martins w Polsce jest znana głównie za sprawą sieci sklepów Biedronka, Hebe oraz Aptek Na Zdrowie. Podstawą działania Grupy jest handel i dystrybucja.

Obecnie Jeronimo Martins prowadzi ciekawe programy rozwojowe takie jak:

  • Staż w zarządzaniu operacjami
  • Staż w zarządzaniu międzynarodowym
  • Praktyki letnie

Więcej informacji o programach znajduje się pod tym linkiem.

jm

Optymalizacja z firmą LUQAM

Lato w pełni ! Z tej okazji (nasz partner) – firma LUQAM, przygotowała dla Was super ofertę!

W te wakacje każdy z Was może zostać Ekspertem ds. Optymalizacji. Sprawdźcie koniecznie Letnią Akademię LUQAM! Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na: http://www.luqam.com/letnia-akademia-2016

Wszystkich absolwentów, którzy już czują, że będą tęsknić za nauką, chcą się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności zapraszamy na studia podyplomowe LUQAM. W ofercie znajdziecie 8 praktycznych kierunków. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów i nie są to same, nudne wykłady! Zajęcia w LUQAM to warsztaty, ćwiczenia, case studie’s a nawet gry symulacyjne! Wszystkie kierunki dostępne są w Krakowie a kierunki z kategorii Jakość także w Warszawie. Po więcej informacji zajrzyjcie na: http://www.luqam.com/o-studiach

Dialog w prasie!

Członek NKL Dialog i absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach- Damian Popek, opublikował artykuł w miesięczniku „TSL Biznes”.
Tematem tekstu są duże inwestycje infrastrukturalne i podejście do ich organizacji. Damian zawarł w swoim artykule doświadczenia i obserwacje związane z pracą w firmie ESA Logistika Poland, podczas której zajmuje się stroną transportową budowy elektrowni w Kozienicach.
Zapraszamy do przeczytania artykułu TUTAJ

Zapraszamy również do odwiedzenia stron:
ESA Logistyka (http://www.esa-logistics.pl/), oraz miesięcznika TSL Biznes (http://www.tsl-biznes.pl/).