Archiwa kategorii: Wydarzenia

SKAT kolejnym partnerem Dialogu

SKAT-znak-pion-RGB_01-kolor

Firma SKAT jest firmą, która dostarcza nowoczesne rozwiązania dla branży TSL. Głównym obszarem działalności jest transport i spedycja między narodowa  a także przeprawy promowe oraz transport i spedycja w ruchu krajowym. Mamy nadzieję, że Nasza współpraca będzie się rozwijać dalej .

Zapraszamy na stronę naszego Partnera (https://www.skat.com.pl/). Ponadto nasz partner organizuje program Skatway (https://www.skat.com.pl/dolacz-do-nas/kariera/skatway)

PWE wspiera NKL DIALOG

Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne dołączyło do grona naszych partnerów w tym roku. Serdecznie dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współprace.

Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne – specjalizuje się w wydawaniu podręczników akademickich i specjalistycznych publikacji z różnych dziedzin.Wydaje także cztery specjalistyczne czasopisma naukowe:

Gospodarka Materiałowa i Logistyka

Marketing i Rynek

Praca i Zabezpieczenie Społeczne

Przegląd Ustawodawstwa Gospodarczego

Wszystkie czasopisma łączą naukę z praktyką i znajdują się w wykazie czasopism punktowanych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

PWE nowe lekkie ziel nazwa (1)

 

Kolejny patronat medialny!

Kolejne wydawnictwo prasy branżowej, które postanowiło Nam zaufać jest firma Medialog. Serdecznie dziękujemy.

Medialog – to wydawca czasopism: Magazynowanie i Dystrybucja, Top Logistyk, Kaizen, Top Marki, Logistyczne Wywiady, Oryginalne Palety i Opakowania, Logistyczne Innowacje, portalu Logistyczny . com555 logo logistyczny-com (rgb) (1) Drukowanie mid_logo2016

Transport Manager i Logistics Manager patronami medialnymi

Miło nam jest poinformować Państwa, że kolejni partnerzy z poprzednich lat i w tym roku podejmują z nami współpracę wydawcy prasy branżowej ” Transport Manager ” i „Logistics Manager „.Parę słów o tych ciekawych pozycjach:

logo_logistics_manager “Logistics Manager” jest ogólnopolskim czasopismem branżowym skierowanym do kadry zarządzającej logistyką w przedsiębiorstwach produkcyjnych i handlowych oraz managementu TSL. Z uwagi na biznesowy charakter pisma, jego odbiorcami są głównie menedżerowie odpowiedzialni za zarządzanie firmą, logistyką i łańcuchem dostaw.8cacec5d4ad78714389f1177e41f51b1  “Transport Manager” jest ogólnopolskim czasopismem branżowym skierowanym do kadry zarządzającej transportem drogowym i logistyką. Z uwagi na biznesowy charakter pisma, jego odbiorcami są głównie menedżerowie odpowiedzialni za zarządzanie firmą, transportem, logistyką i łańcuchem dostaw.

MS Logistics kolejny raz partnerem koła

Szanowni Państwo,

bardzo nam miło, gdy współpraca między naszym kołem, a sponsorem lub partnerem dobrze się układa. Jednak jest nam jeszcze milej, gdy Obie strony są zadowolone z współpracy i kolejny raz pragną tworzyć wspólne projekty taką firmą jest- Ms Logistics. W tym roku znowu Ms Logistics zostaje partnerem głównym naszego koła.
Serdecznie dziękujemy za zaufanie.

Ms Logistics – międzynarodowa firma transportowo – spedycyjna. Zajmują się kompleksową organizacją transportu dla klientów z różnych gałęzi gospodarki.ms logistics 12

Optymalizacja z firmą LUQAM

Lato w pełni ! Z tej okazji (nasz partner) – firma LUQAM, przygotowała dla Was super ofertę!

W te wakacje każdy z Was może zostać Ekspertem ds. Optymalizacji. Sprawdźcie koniecznie Letnią Akademię LUQAM! Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na: http://www.luqam.com/letnia-akademia-2016

Wszystkich absolwentów, którzy już czują, że będą tęsknić za nauką, chcą się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności zapraszamy na studia podyplomowe LUQAM. W ofercie znajdziecie 8 praktycznych kierunków. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów i nie są to same, nudne wykłady! Zajęcia w LUQAM to warsztaty, ćwiczenia, case studie’s a nawet gry symulacyjne! Wszystkie kierunki dostępne są w Krakowie a kierunki z kategorii Jakość także w Warszawie. Po więcej informacji zajrzyjcie na: http://www.luqam.com/o-studiach