Archiwa kategorii: Bez kategorii

Dachser – jeden z liderów logistyki zostaje partnerem NKL DIALOG!

images

Dachser, firma rodzinna z siedzibą w Kempten w Niemczech, oferuje logistykę transportu, magazynowania oraz spersonalizowanych usług w dwóch obszarach biznesowych: Dachser Air & Sea Logistics oraz Dachser Road Logistics (ten drugi obszar podzielony jest na dwa segmenty: Dachser European Logistics i Dachser Food Logistics). Oferty firmy dopełniają kompleksowe usługi    w zakresie logistyki kontraktowej oraz rozwiązania branżowe. Niezawodna sieć transportowa – zarówno w Europie, jak i na pozostałych kontynentach – w połączeniu z całkowicie zintegrowanymi systemami IT zapewniają dostęp do inteligentnych rozwiązań logistycznych na całym świecie.
Dzięki blisko 29,1 tys. pracownikom w 396 lokalizacjach na całym świecie, Dachser w 2017 roku osiągnął przychody w wysokości 6,12 miliarda euro. Tego samego roku dostawca usług logistycznych obsłużył w sumie 81,7 miliona przesyłek o łącznej masie wynoszącej 39,8 miliona ton. Operator posiada swoje struktury krajowe w 44 państwach.
Więcej informacji na temat Dachser można znaleźć na stronie www.dachser.pl

Kolejna edycja ULL-a

Spieszymy z najświeższą informacją odnośnie działalności naszego koła i kolejnej edycji konferencji  o nazwie „Uniwersytecka Liga Logistyków” skierowanego do studentów logistyki. Odbędzie się ona w dniach 25-26 kwietnia 2019 roku oczywiście w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Tematem tegorocznego wydarzenia jest” Kooperacja międzypodmiotowa w sieciach logistycznych”. Więcej informacji już wkrótce. Serdecznie zapraszamy !48387567_370462917042411_4256898355155697664_n

ZOO w Chorzowie współpracuje z NKL Dialog

Śląski Ogród Zoologiczny to ogród zoologiczny położony na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie. Jego początki sięgają 1954 roku! Funkcjonując tak długo na rynku ZOO zdobyło doświadczenie w logistyce i transporcie specjalistycznym. Liczymy, że w przyszłości dzięki współpracy podzielą się z członkami naszego koła tą wiedzą. Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

zoo2

Jedno z największych przedsiębiorstw świata wspiera NKL.

Procter & Gamble Company jest to globalna grupa kapitałowa mająca swoją siedzibę w Cincinnati, Ohio, USA. Wytwarza głównie kosmetyki i środki higieny osobistej. Jej wartość szacuje się na ok. 63,1 miliarda USD, co czyni ją jednym z największych przedsiębiorstw świata. W 1991 rozpoczyna działalność w Polsce. Posiada w Polsce 4 fabryki.1200px-Procter_and_Gamble_Logo.svg (1)

W bieżącym roku podjęła decyzję o współpracy z naszym kołem. To kolejna firma, która  jest naszym partnerem i dzięki logistyce może osiągać takie sukcesy. Serdecznie dziękujemy!