Wszystkie wpisy, których autorem jest Anna Woźnica

Dziękujemy za wspólny czas!

DSC_1772Jubileusz 20-lecia Naszego Koła oraz inauguracja Klubu Absolwentów Logistyki i Transportu odbyły się w dniu 11.05.2019. Nasze spotkanie zaczęło się od powitania gości oraz wystąpień byłych przewodniczących koła, opiekuna NKL dr Krzysztofai Niestroja oraz specjalnego  gościa dr hab., prof. UE Danuty Kisperskiej-Moroń. Następnym punktem programy był panel dyskusyjny, o tematyce„ Wyzwania, rozwiązania i trendy w logistyce”. Panel prowadził Jakub Knauer, członek i założyciel KALiT. Pod czas dyskusji zostały podjęte tematy robotyzacji, kobotyzacji oraz automatyzacji procesów.

Podczas networkingu studenci oraz absolwenci mieli możliwość nawiązania kontaktu oraz prowadzenia dalszej dyskucji. Dobrą atmosferę jeszcze bardziej polepszyły słodycze i kawa.

Już bardziej zintegrowani między sobą goście przystąpili do drugiego panelu dyskusyjnego, na temat „Praca logistyka, kariera i rynek pracy”.  Absolwenci uczelni starali się nabliżyć studentów do rzeczywistości pracy w branży oraz omawiali najważniejsze umiejętności niezbędne u dobrego logistyka. Jeśli zaistnieje potrzeba wyprowadzania najkrótszego i najbardziej wartościowego wniosku z danej dyskucji, to zdecydowanie będzie hasło „ Praca logistyka jest stresująca, wymagająca, ale warta jest tego, żeby ją podjąć”.

Po ciekawych, ale męczących dyskusjach nastąpił czas na lunch, podczas którego uczestnicy mieli możliwość dalszej integracji i wspominania studenckich przygód.

Po lunchu nadszedł czas na dyskusję w mniejszych grupach między studentami a absolwentami. W celu jak najwyższego stopnia integracji przez goście losowali  karty, które symbolizowały 3 grupy  dyskusyjne. Moderatorami w takich grupach byli: mgr Andrzej Hanusik, Jakub Knauer oraz Kacper Caniboł.  Mała liczba osób gwarantowała możliwość wypowiedzenia się wszystkim osobom, nawet tym najbardziej nieśmiałym. Z mocnego zaangażowania wszystich słuchaczy i aktywności uczestników można wywnioskować to, że tematy  dla dyskusji były dopasowane do oczekiwań oraz potrzeb całej grupy docelowej.

Po krótkim podsumowaniu odbyło się zakończenie wydarzenia oraz poczęstunek tortami z emblemami NKL”Dialog” i KALiT. Wydarzenie okazało się sukcesem, dziękujemy wszystkim partnerom wydarzenia za wsparcie. Bez niego realizacja wydarzenia na tak wysokim poziomie byłaby niemożliwa. Do zobaczenia za 5 lat!

DSC_1902

DSC_1882

Długotrwała współpraca z ESA logistika Polska

53822726_412384062850296_2315982598070861824_n

 

Do grona przedsiębiorstw, które wspierają 20-lecie NKL Dialog dołącza jedna z czołowych firm logistycznych – 😍 Długofalowa współpraca jest dla nich zawsze najważniejszym celem, co udowadniają wspieraniem naszej działalności już od kilku lat !👏

ESA koncentruje się na świadczeniu kompleksowych rozwiązań logistycznych z zachowaniem najwyższej uwagi na ochronę środowiska. Świadczy również indywidualne usługi logistyczne, a mianowicie rozwiązania w zakresie transportu, magazynowania, logistyki dystrybucji, rozwiązania outsourcingowe, FMCG, sprzedaży i usług o wartości dodanej (VAS). Firma reprezentowana jest w czterech krajach Europy Środkowej – Polska, Czechy, Słowacja oraz Węgry.

Dziękujemy, że jesteście z nami tyle czasu !

XX-lecie koła z kolejnym partnerem

Miło jest nam powitać kolejnego partnera wydarzenia!
PWC | PwC Service Delivery Center
Znacie ich? Wszyscy ich znają!

Świadczą usługi doradcze na całym świecie. Ich celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Działają w 158 krajach, zatrudniają ponad 250 tys. osób, a w Polsce posiadają 8 biur regionalnych!

Dziękujemy, że jesteście z nami !!

https://www.facebook.com/PwC.SDCKatowice/?ref=br_rs

 

The Amazon

We are pleased to welcome our new partner! The Amazon company decided to help us during the organization of the conference!
THANK YOU!
😍

We are Amazon; we pioneer

We’re a company of pioneers. It’s our job to make bold bets, and we get our energy from inventing on behalf of customers. Success is measured against the possible, not the probable. For today’s pioneers, that’s exactly why t
here’s no place on Earth they’d rather build than Amazon.

Why Amazon?

Since opening our virtual doors in 1995, we’ve been pushing the boundaries of possible further and further.
Do you dream of changing the world as part of your career? Ready to experiment, reinvent our processes, and challenge the status quo?
Great – you are the highly motivated, enthusiastic talent we are looking for to join our Operations team. Opportunities are available in Poznan, Szczecin, Wroclaw, Katowice/ Sosnowiec and Łódź. (Poland)

Cieszymy się, że witamy naszego nowego partnera! Firma Amazon zdecydowała się pomóc nam podczas organizacji konferencji!
Dziękuję! 😍
58741775_431683730920329_5148520367370797056_n

Partner 20-lecia – MS Logistics!

Miło nam przedstawić naszego kolejnego partnera 20-lecia Naukowego Koła Logistyki Dialog i inauguracji Klubu Absolwenta Logistyki i Transportu firmę Ms Logistics!

Jest to firma transportowo-spedycyjna, która posiada rozbudowaną flotę samochodową wraz z doskonale wykwalifikowanymi spedytorami i kierowcami! Gwarantują swoim klientom bezpieczną i niezawodną realizację usług transportowych. Ich praca jest wykonywana z pasją i zaangażowaniem, nieustannie podnoszą kwalifikacje, dzięki czemu świadczą usługi na najwyższym poziomie! Wyróżnia ich szybkość działania połączona z precyzją i profesjonalizmem! Dokładają wszelkich starań, by towar dotarł do miejsca przeznaczenia w idealnym stanie. Tworzą zespół odpowiedzialnych ludzi, potrafiących szybko reagować na zmieniające się warunki, świetnie radzących sobie z realizacją zadań nawet pod presją czasu!

Dziękujemy za otrzymane wsparcie i do zobaczenia w maju!ms logistics 12